Oświadczenie Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu
dotyczące dodatkowych gwarancji bezpieczeństwa Banku


Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu jest uczestnikiem Systemu Ochrony SGB (IPS-SGB), instytucji ustawowo zapewniającej płynność i wypłacalność banków należących do systemu. Uczestnicy zgromadzili w ramach Systemu Ochrony SGB odpowiedniej wielkości fundusze, o wartości przekraczającej 1,6 miliarda złotych, które umożliwiają udzielenie pomocy w sytuacjach tego wymagających.
Oprócz nadzoru sprawowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego, sytuacja Banku jest na bieżąco monitorowana przez Spółdzielczy System Ochrony SGB, który ma możliwość podejmowania skutecznych działań ograniczających ryzyko.
Przypominamy, że depozyty w bankach spółdzielczych są ponadto, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego w ramach ustawowego systemu gwarantowania, tj. do kwoty 100 000 EURO.

Zarząd
Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu

  • Kolejny raz możesz wygrać nawet 10 000 zł na działania lokalne
  • 115 lat Banku - KONKURS
  • URSUS – finansowanie fabryczne
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015/2016
  • Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ

Kolejny raz możesz wygrać nawet 10 000 zł na działania lokalne (opublikowano: 2016-10-10)

Już po raz piąty Banki Spółdzielcze Spółdzielczej Grupy Bankowej – w tym Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu – zapraszają wszystkich społeczników i osoby, które czują potrzebę zintegrowania się z sąsiadami, do wzięcia udziału w konkursie na inicjatywy lokalne.
Jeśli masz pomysł, co fajnego możesz zrobić w swojej okolicy, to koniecznie zajrzyj na stronę www.spolecznik20.pl do zakładki Spółdzielnia pomysłów! Aby wziąć udział w konkursie zgłoś pomysł przez formularz na stronie, a następnie zbieraj głosy publiczności. Jeśli projekt wejdzie do finałowej trzydziestki, to trafi pod obrady jury. Autorzy trzech projektów, które zdaniem jury najlepiej spełniają założenia konkursu zostaną zaproszeni do podpisania umowy sponsorskiej na kwotę do 10 000 zł brutto.

115 lat Banku - KONKURS (opublikowano: 2016-08-30)

Napisz, dlaczego jesteś naszym Klientem i wygraj nagrodę!

Zapraszamy do udziału w Konkursie "115 lat BSZŁ w Łowiczu". Nagrodzimy w nim uczestników, którzy najciekawiej odpowiedzą na pytanie: "Dlaczego jestem klientem Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu?". Wypełniony kupon zamieszczony w nr 3/2016 kwartalnika "Mój bank i ja" należy przekazać pomiędzy 1 września a 31 października 2016 r. pracownikowi dowolnej placówki naszego Banku lub przesłać pocztą na adres: Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu, ul. Stary Rynek 18, 99-400 Łowicz. Zgłoszenie konkursowe można również przesłać drogą elektroniczną na adres bszl@bszl.com.pl. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 10 listopada 2016 r.
Regulamin Konkursu.

URSUS – finansowanie fabryczne (opublikowano: 2016-07-01)

Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wprowadził do swojej oferty atrakcyjny kredyt na sfinansowanie zakupu maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus S.A. Szczegóły.

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015/2016 (opublikowano: 2016-07-01)

Od 1 lipca 2016 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015/2016 przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc. Szczegóły.

Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ (opublikowano: 2015-12-16)

Szanowni Państwo,
2 listopada 2015 r., Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wstrzymał wydawanie nowych kart własnych (bankomatowych). Od 1 stycznia 2016 r. nie będą one również wznawiane. Wszystkie karty własne wydane dotychczas przez Bank będą aktywne aż do upływu daty ważności karty. Jednocześnie zachęcamy Państwa do wymiany kart własnych na karty płatnicze MAESTRO, MASTERCARD lub VISA. Każdy klient, który do 30 czerwca 2016 r. zdecyduje się wymienić kartę własną na inną dostępną w naszym Banku zostanie zwolniony z opłaty za wydanie karty.