• Promocja kart MasterCard
  • Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ
  • Kredyt ZIMOWY
  • Promocja kart VISA
  • "Rodzinne zdjęcie z wakacji"
  • KONKURS DOŁADOWAŃ "IMIĘ DLA LENIWCA"
  • PIERWSZAKI
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015

Promocja kart MasterCard (opublikowano: 2016-01-22)

Miło nam poinformować Państwa o nowej promocji kart MasterCard. Każdy posiadacz rachunku w naszym Banku, który w okresie od 25 stycznia do 29 lutego 2016 r. zamówi kartę MasterCard i dokona nią jednorazowej płatności bezgotówkowej na kwotę min. 50 zł otrzyma w prezencie termos*. Promocja dotyczy nowo otwartych rachunków ROR oraz rachunków ROR już istniejących, do których nie było wcześniej wydanych kart debetowych. Szczegóły promocji znajdują się w Regulaminie dostępnym w naszych Oddziałach.

*do wyczerpania zapasów

Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ (opublikowano: 2015-12-16)

Szanowni Państwo,
2 listopada 2015 r., Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wstrzymał wydawanie nowych kart własnych (bankomatowych). Od 1 stycznia 2016 r. nie będą one również wznawiane. Wszystkie karty własne wydane dotychczas przez Bank będą aktywne aż do upływu daty ważności karty. Jednocześnie zachęcamy Państwa do wymiany kart własnych na karty płatnicze MAESTRO, MASTERCARD lub VISA. Każdy klient, który do 30 czerwca 2016 r. zdecyduje się wymienić kartę własną na inną dostępną w naszym Banku zostanie zwolniony z opłaty za wydanie karty.

Kredyt ZIMOWY (opublikowano: 2015-11-09)

9 listopada 2015 r. Bank wprowadził do swojej oferty nowy kredyt gotówkowy z niskim, stałym oprocentowaniem. Więcej informacji

Promocja kart VISA (opublikowano: 2015-11-05)

Od 2 listopada do 31 grudnia 2015 r. trwa promocja kart VISA. Każdy posiadacz rachunku w naszym Banku, który zamówi w tym okresie kartę VISA i dokona nią płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł otrzyma w prezencie zestaw herbat w drewnianej skrzynce. Szczegóły promocji znajdują się w Regulaminie dostępnym w naszych Oddziałach.

"Rodzinne zdjęcie z wakacji" (opublikowano: 2015-11-02)

Miło nam poinformować, że Pan Tomasz, klient Oddziału Banku w Chąśnie, został jednym z laureatów konkursu "Rodzinne zdjęcie z wakacji" skierowanego do klientów banków spółdzielczych zrzeszonych w Grupie SGB. Zdjęcie wykonane przez Pana Tomasza znalazło się pośród sześciu zdjęć uznanych przez Komisję konkursową za najlepsze. Autor zdjęcia nagrodzony został tabletem multimedialnym Lenovo Yoga. Gratulujemy! Na zdjęciu: Pan Tomasz z dziećmi oraz Ewa Kurczak, dyrektor Oddziału w Chąśnie.

KONKURS DOŁADOWAŃ "IMIĘ DLA LENIWCA" (opublikowano: 2015-10-30)

Od 26 października do 25 listopada 2015 r. trwa konkurs „Imię dla Leniwca”. Wśród klientów, którzy w tym okresie doładują poprzez serwis transakcyjny Banku telefon na kartę kwotą min. 5 zł i zaproponują imię dla Leniwca rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Codziennie do wygrania smartfony i doładowania, a w finale Fiat 500. Szczegóły konkursu na stronie www.naleniwca.pl

PIERWSZAKI (opublikowano: 2015-10-20)

Po raz drugi już Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wyróżnił świeżo upieczonych pierwszoklasistów upominkami. Dyrektorzy oddziałów Banku odwiedzili (lub zrobią to wkrótce) wszystkie szkoły podstawowe działające na terenie Banku i obdarowali gadżetami uczniów, którzy zaczynają w tym roku swoją edukacyjną przygodę.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wytrwałości, uśmiechu i nieustającej przychylności nauczycieli.
Na zdjęciu: dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie.

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015 (opublikowano: 2015-09-11)

Od 1 września 2015 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015 przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc. Szczegóły.