Logowanie do bankowości internetowej:  
Facebook


  • Przywitaj wiosnę w najlepszej formie!
  • "KONTO ZA ZŁOTÓWKĘ"
  • Problemy z logowaniem do bankowości internetowej
  • Promocja kart Visa
  • Komunikat
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA
  • SGB Leasing
  • System Ochrony SGB

Przywitaj wiosnę w najlepszej formie! (opublikowano: 2018-03-15)

Zapraszamy do udziału w loterii promocyjnej „Kredyt wiosenny 2018”. Każdy, kto w okresie od 12 marca do 27 kwietnia 2018 r. podpisze umowę o kredyt na co najmniej 1000 zł może wygrać atrakcyjne nagrody: rower KELLYS CLIFF, Ekstraktor NutriBullet, parowar Russell Hobbs lub stepper. Sprawdź i zapoznaj się z Regulaminem promocji. RRSO 8,21%

"KONTO ZA ZŁOTÓWKĘ" (opublikowano: 2017-11-24)

Klientom, którzy nie posiadają rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BSZŁ w Łowiczu proponujemy "Konto za Złotówkę".

Problemy z logowaniem do bankowości internetowej (opublikowano: 2018-03-22)

Szanowni Państwo,
Problemy z logowaniem do bankowości internetowej (tzw. białe ekrany) mogą świadczyć o próbach nieautoryzowanego dostępu do Internet Bankingu. W takiej sytuacji należy:
1. Sprawdzić aktualność programu antywirusowego. Jeśli wersja jest aktualna, przeskanować komputer.
2. Sprawdzić czy strona nie została zablokowana przez program blokujący np. Adblock
3. Sprawdzić, czy strona działa na innej przeglądarce.
4. Sprawdzić, czy można zalogować się z innego komputera.
5. Jeśli bankowość internetowa nadal jest niedostępna, należy skontaktować się z Bankiem.
Ponadto należy pamiętać, że systemy operacyjne, które nie są wspierane przez ich dostawców (np. Windows XP) nie spełniają podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Komputery z takimi systemami są szczególnie narażone na zainstalowanie złośliwego oprogramowania. Więcej o bezpiecznym korzystaniu z bankowości internetowej znajduje się w zakładce Bezpieczeństwo.

Promocja kart Visa” (opublikowano: 2018-04-09)

"Visa – nadchodzą wielkie emocje" to nowa promocja kart płatniczych Visa. Każdy, kto nie będąc posiadaczem konta osobistego w BSZŁ w Łowiczu założy takie konto w terminie od 09-04-2018 r. do 30-05-2018 r. oraz zamówi w tym terminie kartę Visa i dokona nią płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 150 zł otrzyma w prezencie atrakcyjny upominek*. Promocja dotyczy kart debetowych. Szczegóły promocji znajdują się w Regulaminie dostępnym w naszych Oddziałach.
*do wyczerpania zapasów

Komunikat (opublikowano: 2017-12-01)

Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471 t.j.) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia. Niedozwolone jest wykorzystywanie kart płatniczych oraz innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą.
Zakaz określony w art. 29a ust. 2 nie dotyczy uczestnictwa w zakładach wzajemnych organizowanych przez podmioty działające na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra właściwego do spraw finansów publicznych. Lista podmiotów posiadających odpowiednie uprawnienia do urządzania gier hazardowych znajduje się na stronie http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą znajduje się na stronie https://hazard.mf.gov.pl/

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA (opublikowano: 2017-03-01)

Od 1 marca 2017 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc.
Szczegóły

SGB Leasing (opublikowano: 2016-12-30)

W ofercie BSZŁ w Łowiczu dostępny jest już leasing środków trwałych – bezpieczna i wygodna forma finansowania działalności gospodarczej.
Szczegóły

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki cookies. Pozostanie na stronie oznacza zgodę na ich użycie oraz akceptację polityki prywatności.x