Logowanie do bankowości internetowej:  
Facebook


  • Kredyt gotówkowy dla Każdego – PROMOCJA na "6"
  • Promocja kart Mastercard
  • Paybynet na Allegro
  • Problemy z logowaniem do bankowości internetowej
  • Komunikat
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA
  • SGB Leasing
  • System Ochrony SGB

Kredyt gotówkowy dla Każdego – PROMOCJA na "6" (opublikowano: 2019-03-14)

Od 15 marca do 30 kwietnia 2019 roku obniżamy prowizję za udzielenie Kredytu dla Każdego do 1%. Teraz RRSO to jedyne 6,06%. Sprawdź szczegóły

Praktyczna i ładna. Taka musi być karta debetowa i… Dokładnie taka jest nowa karta Mastercard dla klientów Zrzeszenia SGB! (opublikowano: 2019-03-15)

Od 11 marca do 15 maja 2019 roku potrwa promocyjna sprzedaż kart płatniczych Mastercard w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki: parasole i zegarki. Warto się pośpieszyć: liczba prezentów jest ograniczona.

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 11 marca 2019 roku do 30 kwietnia 2019 roku podpisać umowę o wydanie jednej z kart płatniczych wskazanych w regulaminie sprzedaży premiowej i dokonać nią transakcji o wartości powyżej 150 złotych w terminie do 15 maja br. Szczegóły promocji w Regulaminie.

Paybynet na Allegro (opublikowano: 2018-08-09)

Od 20 lipca 2018 r. w serwisie Allegro dostępne są dla klientów banków Grupy SGB płatności on-line Paybynet. Usługa ta pozwala klientom korzystającym z bankowości elektronicznej w naszym Banku na wykonanie szybkiej i wygodnej płatności za zakupy dokonane w tym popularnym serwisie aukcyjnym. Wybierając tę formę płatności klient musi jedynie autoryzować transakcję kodem sms – formatka przelewu wypełnia się automatycznie. Sprzedawca natychmiast otrzymuje informację o wykonanej płatności, co pozwala dużo szybciej zrealizować zamówienie.

Problemy z logowaniem do bankowości internetowej (opublikowano: 2018-03-22)

Szanowni Państwo,
Problemy z logowaniem do bankowości internetowej (tzw. białe ekrany) mogą świadczyć o próbach nieautoryzowanego dostępu do Internet Bankingu. W takiej sytuacji należy:
1. Sprawdzić aktualność programu antywirusowego. Jeśli wersja jest aktualna, przeskanować komputer.
2. Sprawdzić czy strona nie została zablokowana przez program blokujący np. Adblock
3. Sprawdzić, czy strona działa na innej przeglądarce.
4. Sprawdzić, czy można zalogować się z innego komputera.
5. Jeśli bankowość internetowa nadal jest niedostępna, należy skontaktować się z Bankiem.
Ponadto należy pamiętać, że systemy operacyjne, które nie są wspierane przez ich dostawców (np. Windows XP) nie spełniają podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Komputery z takimi systemami są szczególnie narażone na zainstalowanie złośliwego oprogramowania. Więcej o bezpiecznym korzystaniu z bankowości internetowej znajduje się w zakładce Bezpieczeństwo.

Komunikat (opublikowano: 2017-12-01)

Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 471 t.j.) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia. Niedozwolone jest wykorzystywanie kart płatniczych oraz innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez Bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą.
Zakaz określony w art. 29a ust. 2 nie dotyczy uczestnictwa w zakładach wzajemnych organizowanych przez podmioty działające na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra właściwego do spraw finansów publicznych. Lista podmiotów posiadających odpowiednie uprawnienia do urządzania gier hazardowych znajduje się na stronie http://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą znajduje się na stronie https://hazard.mf.gov.pl/

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA (opublikowano: 2017-03-01)

Od 1 marca 2017 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc.
Szczegóły

SGB Leasing (opublikowano: 2016-12-30)

W ofercie BSZŁ w Łowiczu dostępny jest już leasing środków trwałych – bezpieczna i wygodna forma finansowania działalności gospodarczej.
Szczegóły

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki cookies. Pozostanie na stronie oznacza zgodę na ich użycie oraz akceptację polityki prywatności.x