• Program rabatowy SGB
  • Bądź całym sercem w Rio 2016!
  • Kredyt inwestycyjny z kredytem obrotowym na sfinansowanie podatku VAT na 0%
  • Promocja kart Visa
  • ZWYCIĘZCY LOTERII PROMOCYJNEJ KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH
  • Kredyt obrotowy AGRO-OBSZAR
  • Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ
  • "Rodzinne zdjęcie z wakacji"
  • PIERWSZAKI
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015

Program rabatowy SGB (opublikowano: 2016-04-27)

Zapraszamy Państwa do korzystania z rabatów dostępnych dla posiadaczy kart płatniczych wydanych w bankach spółdzielczych zrzeszonych w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Program skierowany jest przede wszystkim do klientów sektora rolniczego i rolno-spożywczego. Szczegóły.

Bądź całym sercem w Rio 2016! (opublikowano: 2016-04-11)

Od 6 kwietnia do 17 maja 2016 r. trwa promocja, w której każdy, kto dokona transakcji kartą Visa na minimum 5 zł i zarejestruje ją na visa.pl ma szansę zdobyć wyjątkowe nagrody, m.in. wyjazd na ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Szczegóły.

Kredyt inwestycyjny z kredytem obrotowym na sfinansowanie podatku VAT na 0% (opublikowano: 2016-04-04)

Od 1 kwietnia 2016 r. do 30 czerwca 2016 r. umożliwiamy rolnikom finansowanie inwestycji jedną transakcją – kredytem inwestycyjnym połączonym z kredytem obrotowym przeznaczonym na podatek VAT. Kredyt na sfinansowanie VAT oprocentowany jest stawką 0%. Szczegóły.

Promocja kart VISA (opublikowano: 2016-04-04)

Miło nam poinformować Państwa o nowej promocji kart VISA. Każdy posiadacz rachunku w naszym Banku, który w okresie od 1 do 30 kwietnia 2016 r. zamówi kartę VISA i dokona nią jednorazowej płatności bezgotówkowej na kwotę min. 100 zł otrzyma w prezencie koc piknikowy i talię kart*. Promocja dotyczy nowo otwartych rachunków ROR oraz rachunków ROR już istniejących, do których nie było wcześniej wydanych kart debetowych. Szczegóły promocji znajdują się w Regulaminie dostępnym w naszych Oddziałach.

*do wyczerpania zapasów

ZWYCIĘZCY LOTERII PROMOCYJNEJ KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH (opublikowano: 2016-03-14)

Z przyjemnością informujemy, że nagrody w loterii promocyjnej Kredyt gotówkowy Jesień 2015 trafiły już do zwycięzców. Produkty marki Wittchen otrzymali klienci naszego Banku z Domaniewic (kuferek Wittchen Travel), Godzianowa (portfel Wittchen Italy) i Kocierzewa (torba Wittchen Office). Gratulujemy!

Kredyt obrotowy AGRO-OBSZAR (opublikowano: 2016-03-03)

BSZŁ w Łowiczu wprowadził do swojej oferty kredyt dla rolników, którym przyznano, ale jeszcze nie przekazano dopłat obszarowych. Szczegóły.

Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ (opublikowano: 2015-12-16)

Szanowni Państwo,
2 listopada 2015 r., Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wstrzymał wydawanie nowych kart własnych (bankomatowych). Od 1 stycznia 2016 r. nie będą one również wznawiane. Wszystkie karty własne wydane dotychczas przez Bank będą aktywne aż do upływu daty ważności karty. Jednocześnie zachęcamy Państwa do wymiany kart własnych na karty płatnicze MAESTRO, MASTERCARD lub VISA. Każdy klient, który do 30 czerwca 2016 r. zdecyduje się wymienić kartę własną na inną dostępną w naszym Banku zostanie zwolniony z opłaty za wydanie karty.

"Rodzinne zdjęcie z wakacji" (opublikowano: 2015-11-02)

Miło nam poinformować, że Pan Tomasz, klient Oddziału Banku w Chąśnie, został jednym z laureatów konkursu "Rodzinne zdjęcie z wakacji" skierowanego do klientów banków spółdzielczych zrzeszonych w Grupie SGB. Zdjęcie wykonane przez Pana Tomasza znalazło się pośród sześciu zdjęć uznanych przez Komisję konkursową za najlepsze. Autor zdjęcia nagrodzony został tabletem multimedialnym Lenovo Yoga. Gratulujemy! Na zdjęciu: Pan Tomasz z dziećmi oraz Ewa Kurczak, dyrektor Oddziału w Chąśnie.

PIERWSZAKI (opublikowano: 2015-10-20)

Po raz drugi już Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wyróżnił świeżo upieczonych pierwszoklasistów upominkami. Dyrektorzy oddziałów Banku odwiedzili (lub zrobią to wkrótce) wszystkie szkoły podstawowe działające na terenie Banku i obdarowali gadżetami uczniów, którzy zaczynają w tym roku swoją edukacyjną przygodę.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wytrwałości, uśmiechu i nieustającej przychylności nauczycieli.
Na zdjęciu: dzieci ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiadzie.

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015 (opublikowano: 2015-09-11)

Od 1 września 2015 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015 przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc. Szczegóły.