Oświadczenie Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu
dotyczące dodatkowych gwarancji bezpieczeństwa Banku


Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu jest uczestnikiem Systemu Ochrony SGB (IPS-SGB), instytucji ustawowo zapewniającej płynność i wypłacalność banków należących do systemu. Uczestnicy zgromadzili w ramach Systemu Ochrony SGB odpowiedniej wielkości fundusze, o wartości przekraczającej 1,6 miliarda złotych, które umożliwiają udzielenie pomocy w sytuacjach tego wymagających.
Oprócz nadzoru sprawowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego, sytuacja Banku jest na bieżąco monitorowana przez Spółdzielczy System Ochrony SGB, który ma możliwość podejmowania skutecznych działań ograniczających ryzyko.
Przypominamy, że depozyty w bankach spółdzielczych są ponadto, zgodnie z ustawą z dnia 10 czerwca 2016r. o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji, objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego w ramach ustawowego systemu gwarantowania, tj. do kwoty 100 000 EURO.

Zarząd
Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu

  • Grudniowe promocje VISA
  • Konkurs 115 lat BSZŁ w Łowiczu - został rozstrzygnięty
  • LOTERIA PROMOCYJNA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH
  • 115 lat Banku - KONKURS
  • URSUS – finansowanie fabryczne
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015/2016
  • Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ

Grudniowe promocje VISA (opublikowano: 2016-12-08)

Zapraszamy Państwa do korzystania z promocji organizowanych przez VISA. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.visa.pl/zlota-strefa.

Konkurs 115 lat BSZŁ w Łowiczu - został rozstrzygnięty (opublikowano: 2016-11-15)

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięty został Konkurs „115 lat BSZŁ w Łowiczu”. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja konkursowa wyłoniła najciekawsze. Ich autorami są:

Pan Sławomir z Sierżnik – I miejsce
Pani Paulina ze Strugienic – II miejsce
Pani Ewa z Kocierzewa Południowego – III miejsce

Ponadto Komisja zadecydowała, że wyróżnienia otrzymają następujący uczestnicy Konkursu:

Pani Bogusława z Klewkowa
Pan Jerzy z Sierżnik
Pan Krzysztof z Mastek
Pan Sławomir z Kocierzewa Południowego
Pan Stanisław z Nieborowa
Pani Sylwia z Łowicza
Pan Władysław z Wyborowa

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Regulamin Konkursu.

LOTERIA PROMOCYJNA KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH (opublikowano: 2016-11-07)

Od 2 listopada do 30 grudnia 2016 r. trwać będzie promocja kredytów gotówkowych. Wśród klientów, którzy w tym okresie złożą wniosek i podpiszą umowę kredytową na co najmniej 1000 zł rozlosowanych zostanie 10 telewizorów SAMSUNG oraz produkty marki WITTCHEN.
Regulamin promocji.

115 lat Banku - KONKURS (opublikowano: 2016-08-30)

Napisz, dlaczego jesteś naszym Klientem i wygraj nagrodę!

Zapraszamy do udziału w Konkursie "115 lat BSZŁ w Łowiczu". Nagrodzimy w nim uczestników, którzy najciekawiej odpowiedzą na pytanie: "Dlaczego jestem klientem Banku Spółdzielczego Ziemi Łowickiej w Łowiczu?". Wypełniony kupon zamieszczony w nr 3/2016 kwartalnika "Mój bank i ja" należy przekazać pomiędzy 1 września a 31 października 2016 r. pracownikowi dowolnej placówki naszego Banku lub przesłać pocztą na adres: Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu, ul. Stary Rynek 18, 99-400 Łowicz. Zgłoszenie konkursowe można również przesłać drogą elektroniczną na adres bszl@bszl.com.pl. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 10 listopada 2016 r.
Regulamin Konkursu.

URSUS – finansowanie fabryczne (opublikowano: 2016-07-01)

Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wprowadził do swojej oferty atrakcyjny kredyt na sfinansowanie zakupu maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus S.A. Szczegóły.

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015/2016 (opublikowano: 2016-07-01)

Od 1 lipca 2016 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA 2015/2016 przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc. Szczegóły.

Informacja dla użytkowników kart bankomatowych BSZŁ (opublikowano: 2015-12-16)

Szanowni Państwo,
2 listopada 2015 r., Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wstrzymał wydawanie nowych kart własnych (bankomatowych). Od 1 stycznia 2016 r. nie będą one również wznawiane. Wszystkie karty własne wydane dotychczas przez Bank będą aktywne aż do upływu daty ważności karty. Jednocześnie zachęcamy Państwa do wymiany kart własnych na karty płatnicze MAESTRO, MASTERCARD lub VISA. Każdy klient, który do 30 czerwca 2016 r. zdecyduje się wymienić kartę własną na inną dostępną w naszym Banku zostanie zwolniony z opłaty za wydanie karty.