Logowanie do bankowości internetowej:  
Facebook


  • Promocja kart Visa
  • Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA
  • SGB Leasing
  • System Ochrony SGB
  • URSUS – finansowanie fabryczne

Promocja kart Visa (opublikowano: 2017-09-08)

"Radość z życia! Visa to początek" to nowa promocja kart płatniczych Visa. Każdy posiadacz rachunku w naszym Banku, który w okresie od 1 do 30 września 2017 r. zamówi kartę Visa i dokona nią jednorazowej płatności bezgotówkowej na kwotę min. 100 zł otrzyma w prezencie atrakcyjny upominek *. Promocja dotyczy kart kredytowych oraz kart debetowych wydanych do nowo otwartych rachunków lub rachunków już istniejących, do których nie było wcześniej wydanych kart płatniczych. Szczegóły promocji znajdują się w Regulaminie dostępnym w naszych Oddziałach.
*do wyczerpania zapasów

Kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA (opublikowano: 2017-03-01)

Od 1 marca 2017 r. w ofercie naszego Banku pojawił się kredyt obrotowo-inwestycyjny KLĘSKA przeznaczony na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, przymrozki wiosenne, powódź, huragan etc.
Szczegóły

SGB Leasing (opublikowano: 2016-12-30)

W ofercie BSZŁ w Łowiczu dostępny jest już leasing środków trwałych – bezpieczna i wygodna forma finansowania działalności gospodarczej.
Szczegóły

URSUS – finansowanie fabryczne (opublikowano: 2016-07-01)

Bank Spółdzielczy Ziemi Łowickiej w Łowiczu wprowadził do swojej oferty atrakcyjny kredyt na sfinansowanie zakupu maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus S.A. Szczegóły.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy pliki cookies. Pozostanie na stronie oznacza zgodę na ich użycie oraz akceptację polityki prywatności.x